• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

نخستین ثمرات راه آهن شمال شرق: سفیر ،سرمایه گذاران و تجار هند در راه گلستان

نخستین ثمرات راه آهن شمال شرق:  سفیر ،سرمایه گذاران و تجار هند در راه گلستان

نخستین ثمرات راه آهن شمال شرق:  سفیر ،سرمایه گذاران و تجار هند در راه گلستان

نخستین ثمرات راه آهن شمال شرق:

سفیر ،سرمایه گذاران و تجار هند در راه گلستان


 

 

به گزارش خبرنگار روزنامه گلستان نو به نقل از مهندس قربانی مدیر کل راه آهن شمال شرق، سفیر کشور هند در راس هیئتی بلند پایه از سرمایه گذاران و تجار هندی در روز چهارشنبه هفته جاری وارد گلستان خواهندشد . قربانی خاطر نشان کرد این گروه اقتصادی در روز چهارشنبه وارد گرگان شده و کلیه مقدمات و برنامه ریزی ها صورت گرفته است تا سرمایه گذاران هندی با ظرفیت های مختلف استان آشنا شوند .

وی ادامه داد :بازدید از اداره کل راه آهن شمال شرق ،بازدید از شهر گرگان و ایستگاههای راه آهن ، بازدید از نقطه صفر مرزی و پایانه و ایستگاه اینچه برون از جمله برنامه های این هیئت هندی می باشد .

مدیر کل راه اهن شمال شرق با اشاره به جایگاه راه اهن واتصال آن به راه اهن ترکمنستان وقزاقستان وهمچنین ایستگاه اینچه برون وسفر سرمایه گذاران صنعت ریلی هند وتجار این کشور به گلستان و ثمرات آن در تعاملات اقتصادی و تجاری و.... فی مابین ایران و کشورهای آسیای میانه و هند و چین گفت : با توجه به جایگاه کشور هند در فعالیتهای ریلی و همچنین جایگاه ایستگاه اینچه برون و راه آهن شمال شرق، امیدوار هستیم که زمینه سرمایه گذاری و جذب سرمایه در بخش بوژی ،خط عریض و.... بتوانیم به توافق و توفیقاتی ارزنده برسیم که ثمرات فراوانی برای طرفین و همچنین رونق و شکوفایی اشتغال و توسعه استان و منطقه خواهد داشت .

وی افزود : گروه سرمایه گذار هندی در برگشت از اینچه برون در جلسه ای با حضور مسئولین سیاسی و اجرایی ارشد استان در استانداری شرکت خواهند کرد . مدیر کل راه آهن شمال شرق خاطرنشان کرد با توجه به ترکیب هیئت هندی و همچنین هیئت راه آهن جمهوری اسلامی ایران ، تجار و فعالان راه آهن و حمل و نقل ریلی و صاحبان صنعت ریلی کشور هند که در این زمینه سابقه طولانی و مثبتی دارند ،امیدوار هستیم که در جلسه استانداری پس از بحث و تبادل نظر و بیان نقطه نظرات و جمع بندی دیدگاهها ؛خروجی کار ،جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری لازم در بخش های مورد نیاز صنعت ریلی کشور و راه آهن شمال شرق باشد . گفتنی ست راه آهن شمال شرق که به همراه پایانه و ایستگاه اینچه برون و اتصال راه آهن جمهوری اسلامی ایران به کشور ترکمنستان و قزاقستان در سفر دولت تدبیر و امید و ریاست جمهوری اسلامی ایران به استان گلستان افتتاح گردید زمینه ساز رشد و توسعه در استان و منطقه شده است که سفر سفیر و هیئت سرمایه گذاری و تجار هند یکی از این ثمرات و فواید می باشد .

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
افزودن نظر
  • هیچ نظری یافت نشد
Afzoneha.Com
Switch mode views: